Aktualności

Projekt „Together”.

Od 1 Października w siedzibie naszej fundacji trwają zajęcia realizowane w ramach projektu „Together”. Co tydzień spotyka się  tu grupa polskiej i ukraińskiej  młodzieży aby ćwiczyć konwersacje w języku angielskim a następnie pomagać młodszym kolegom i koleżankom w nauce tego popularnego języka.

Czytaj więcej: Projekt „Together”.

Zajęcia dla dzieci w Klubie Maluszka

1. Chcesz aby Twoje dziecko miało miłe popołudnie po szkole, a przy okazji nauczyło czegoś co przyda się w życiu dorosłym? Angielski w fundacji AQQ jest najlepszym rozwiązaniem:) dlaczego u nas? - zajęcia prowadzi rewelacyjna, pełna pozytywnej energii i czułości dla dzieci p. Asia, pedagog i filolog j. angielskiego. -dzieci uczą się nie tylko godzinę tygodniowo, ale każdego dnia oglądając krótki materiał video utrwalają poznane na zajęciach zwroty -zapewniamy wszystkie potrzebne materiały - nie trzeba kupować dodatkowych podręczników -dzieci poznają angielski w najlepszy sposób - wszystkimi zmysłami.

517098382 - pod tym nr, możesz zapisać swoje dziecko. Miejsc mamy niewiele bo pracujemy w małych grupach - max 8 osób. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej:)

Czytaj więcej: Zajęcia dla dzieci w Klubie Maluszka 

KLUB DETEKTYWA CYFERKI II

Z ogromną przyjemnością rozpoczęliśmy w połowie września realizację projektu „Klub Detektywa Cyferki II”. Dzięki Fundacji mBanku, która dofinansowała ten projekt możemy spotykać się z dziećmi w wieku od 6 do 10 lat i razem rozwiązywać różnego rodzaju zagadki, w czym bardzo pomaga nam Królowa Nauki – Matematyka.

Czytaj więcej: KLUB DETEKTYWA CYFERKI II

Obóz socjoterapeutyczny

Czytaj więcej: Obóz socjoterapeutyczny

Wakacje już za nami a my ciągle wspominamy dzieci z Miasteczka Krajeńskiego, które  uczestniczyły w projekcie „Obóz socjoterapeutyczny” dofinansowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Dzieci zakwaterowane były w Ośrodku dla Dzieci Tabor.

Czytaj więcej: Obóz socjoterapeutyczny

Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy do zapisów na nowy rok szkolny. Można również zapisać dziecko na zajęcia językowe (angielski). Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisz się i przyjdź na zajęcia, zobacz jak wspaniale rozwija się Twoje dziecko w relacjach z rówieśnikami i pomóż mu przygotować się do przedszkolnego startu!
 

Czytaj więcej: Zapisy na rok szkolny 2018/2019

Klub gracza – ciekawa alternatywa dla dzieci w czasie ferii

Czytaj więcej: Klub gracza – ciekawa alternatywa dla dzieci w czasie feriiPrzez całe ferie zimowe fundacja AQQ organizuje dla dzieci w wieku 6-13 lat spotkania przy grach planszowych.  Z dnia na dzień przychodzi coraz więcej uczestników. Dzieciom oferujemy różnorodne gry planszowe – strategiczne, towarzyskie, przygodowe itd. Na ogromne uznanie zasługują wolontariusze, którzy  z cierpliwością tłumaczą kolejnym graczom zasady gier i wyjaśniają wszelkie wątpliwości.

Czytaj więcej: Klub gracza – ciekawa alternatywa dla dzieci w czasie ferii

Wędrówki wśród gwiazd

Czytaj więcej: Wędrówki wśród gwiazd

„Wędrówki wśród gwiazd”  -  to projekt dofinansowany przez UMWW, który trwa od czerwca do końca grudnia br. W ramach tego projektu realizujemy zajęcia profilaktyczne z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom alkoholowym i narkotykowym oraz organizujemy dzieciom czas wolny. Jak nazwa projektu wskazuje chcemy dzieci zainteresować gwiazdami – dlatego odwiedziliśmy obserwatorium w Poznaniu, planetarium w Potarzycy, a w grudniu wybieramy się do planetarium, geodium oraz do Centrum Nowoczesności w Toruniu. W ramach zajęć sportowych byliśmy w Jump Arenie w Poznaniu oraz na kręgielni w Gnieźnie. Zajęcia profilaktyczne również są swoistą wędrówką wśród gwiazd, ponieważ oparte są na niezwykłej książce, której bohaterem jest Mały Książę.

Czytaj więcej: Wędrówki wśród gwiazd

Koniec wakacji - koniec animacji?

Koniec wakacji  - koniec animacji?

Absolutnie nie! Działania, które prowadzone są przez fundację AQQ w ramach projektu „Wesołe podwórko” nadal będą trwać. Przeniosą się tylko z podwórka do pomieszczeń i zmienią trochę formę. Na jesienne popołudnia proponujemy wszystkim mieszkańcom gminy Witkowo spotkania przy grach planszowych.

Czytaj więcej: Koniec wakacji  - koniec animacji?