Zajęcia dla dzieci w Klubie Maluszka

1. Chcesz aby Twoje dziecko miało miłe popołudnie po szkole, a przy okazji nauczyło czegoś co przyda się w życiu dorosłym? Angielski w fundacji AQQ jest najlepszym rozwiązaniem:) dlaczego u nas? - zajęcia prowadzi rewelacyjna, pełna pozytywnej energii i czułości dla dzieci p. Asia, pedagog i filolog j. angielskiego. -dzieci uczą się nie tylko godzinę tygodniowo, ale każdego dnia oglądając krótki materiał video utrwalają poznane na zajęciach zwroty -zapewniamy wszystkie potrzebne materiały - nie trzeba kupować dodatkowych podręczników -dzieci poznają angielski w najlepszy sposób - wszystkimi zmysłami.

517098382 - pod tym nr, możesz zapisać swoje dziecko. Miejsc mamy niewiele bo pracujemy w małych grupach - max 8 osób. Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej:)

center


2. Dzięki zabawie z robotami dziecko w bezpieczny sposób oswaja się ze światem informatyki i matematyki. W czasie zajęć będziemy: Stopniowo i odpowiedzialne wprowadzać dzieci w cyfrowy świat, świadome, czynne i twórcze korzystanie z nowoczesnych technologii Kształtować kompetencje kluczowe Przygotowywać do programowania blokowego Kształtować umiejętność pracy w zespołach, szukania kompromisów, optymalnych rozwiązań Pracując z dziećmi 4-6 lat kodować będziemy offline lub z wykorzystaniem robotów edukacyjnych i pomocy edukacyjnych (mała i duża mata do kodowania, krążki tematyczne, kubeczki do maty) Już nie możemy się doczekać:)
b_150_100_16777215_00_www_foto_zaj_3.png


3.Jeśli Twój maluszek już potrafi chodzić, ale jeszcze nie wybiera się do przedszkola, to jest idealny moment na rozpoczęcie przygody z Klubem Maluszka. W czasie zajęć: - obserwujesz jak twoje dziecko bawi się z innymi dziećmi - Twoje dziecko jest spokojne, bo wie, że rodzic jest obok i może poznawać świat - uczyć się, malować, śpiewać, pokazywać - możesz porozmawiać z innymi rodzicami o różnych ważnych dla ciebie sprawach -Twoje dziecko uczy się zasad panujących w grupie - to bardzo ułatwia start w przedszkolu. - ciekawie spędzacie czas, robiąc masę kreatywnych rzeczy:)

Jeśli chcesz zapisać dziecko lub dowiedzieć się więcej zadzwoń 517 098 382 Tylko Ty możesz sprawić, że dziecko chętniej pójdzie do przedszkola:)


b_150_100_16777215_00_www_foto_zaj_1.png